Arnavutköy Çatı Ustası

Arnavutköy Çatı Ustası

Arnavutköy çatı ustası ihtiyaçlarınızda en güvenilir çözüm ortağınız olmak adına çalışmalarımıza 2005 yılından beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikamızla devam etmekteyiz. Arnavutköy ilçesinin her bölgesine, yıllarını sektöre vermiş kalifiye çatı ustası personellerimiz aracılığıyla uygun maliyetler ile en hızlı hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Arnavutköy çatı ustası ihtiyaçlarınız için 7/24 bizleri arayabilir, kaliteli hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde ahşap çatı, kiremit çatı, çelik çatı, onduline çatı, shingle çatı, sandviç panel çatı, membran çatı, teras çatı, sundurma çatı, beşik çatı, ethernit çatı, pergola çatı, OSB çatı, lambiri ve kemalya çatıları ile ilgili her konuda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Zamanla, özellikle eski yapıların çatılarında eskimeden kaynaklı problemler meydana geldiği görülmektedir. Olası bir çatı probleminde problemin ivedilikle giderilmesi gerekmektedir. Müşterilerimize profesyonel ekimiz ile birlikte sorunun tespit edilmesi, gerekli malzemelerin tespit edilmesi ve onarılması işlemlerinde yüksek kalite hizmet sunmaktayız. Çatı onarım ve tamir işlemlerini deneyimli ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Çatı Tamiri

Çatı tamiri, yaşam standartlarını büyük ölçüde ilgilendiren ve tamir aşamasında ustalık gerektiren meslek dallarından biridir. Olası bir aşınma, akıntı/sızıntı vb problemlerin en kısa sürede tespit edilip, tamir ve onarım işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Deneyimli Arnavutköy Çatı Ustası ekibimiz aracılığıyla tamir gerektiren tüm çatı sistemlerinin tamir/onarım işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilerek ilk günkü gibi sonuçlar elde edilmektedir.

Çatı Ustası

Tüm çatı tiplerinin kendine has özellikleri vardır. Dolayısıyla her çatı tipi ayrı proje çizimleri ve ayrı hesaplamalar gerektirmektedir. Olası sorunlarda çatı ustası tarafından yapılması gereken bu hesaplamalarda hata payını sıfıra indirmek adına sektörde isim yapmış, güvenilir çözüm ortaklarıyla iletişime geçmek çok önemlidir. Arnavutköy Çatı Ustası ekibimiz bünyesinde bizimle çalışan ve alanında uzman ekibimiz, basit gibi gözüken ama oldukça karmaşık ve zorlu bir görev olan tüm bu çizimleri ve hesaplamaları en ince ayrıntısına kadar düşünerek yapmaktadır.

Çatı İzolasyonu

Çatı izolasyonu konut, ofis hatta fabrikalarda oldukça önem arz eden bir konudur. Isı kaybını önlemek için çatı tipine uygun olarak izolasyon işleminin uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Çatıları sıcak ve soğuk çatılar olarak ikiye ayırabiliriz. Çatı modeli tasarım aşamasında havalandırılabilen hava boşlukları bırakılıyorsa bu soğuk hava çatısıdır. Düz çatı, beşik çatı, kırma çatı, çatı teras gibi farklı çatı çeşitleri de bulunmaktadır. Her çatı tipine göre farklı çatı izolasyonu yapılması gerekebilir. En basit örnekle eğimli çatı modelleri düz çatı modellerine göre daha fazla izolasyon malzemesi gerektirir. Isı kaybını önlemek adına en doğru işlemler Arnavutköy Çatı Ustası ekibimiz tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir. Tüm çatı izolasyon işleriniz için deneyimli ekibimiz ile iletişime geçin.

Çatı Yalıtımı

Çatı yalıtımı, isminden de anlaşılacağı üzere binanın üst kısmına ısı, ses, sus ve yangın yalıtımını sağlamak üzere yapılan bir uygulamadır. Çatı tipine göre değişkenlik gösteren özellikler, her çatı grubu için ayrı çalışma gerektirmektedir. Son yıllarda ısı yalıtımı konusunda artan ilgi sayesinde yalıtım yapılan bina sayısında artış yaşanmış ve yalıtım yapılan binalarda yüzde 25’e kadar ısı kayıplarının önlendiği biliniyor.

İyi bir yalıtım sadece maddi olarak değil sağlık açısından da faydalıdır. Rutubet oluşumunu engelleyerek olası bakteri oluşumlarının önüne geçer ve sağlığa doğrudan etki etmiş olur.

Çatı Aktarma

Çatı aktarma, kiremit çatıların eskimeden kaynaklı yıpranmış ve hasar görmüş kısımlarının yeni kiremitler ile yenilenme işlemine verilen addır. Kış şartlarına en uygun çatı tiplerinden biri olan kiremit çatılar, doğal koşullardan kaynaklı deforme olur ve dönem dönem bakım yapılması gerekir. Ülkemizin iklim şartlarına en uygun çatı tipi olan kiremit çatı için gerçekleştirilecek çatı aktarma işlemleri en basit olarak şu şekildedir.

İlk olarak kiremitlerin kontrolü sağlanır. Hasar görmüş olan kiremitler sağlamları ile değiştirilir. Kiremit altında biriken su yalıtım örtüsü toplanır, yerine yeni bir kiremit altı su yalıtım örtüsü serilir. Çatı taşıyıcıları kontrol edilir, gerek görülürse destek yapılır. Kiremitlerin birleştiği köşelere beton dökülerek olası su sızıntıları önlenmiş olur. Tüm bu işlemler alanında uzman kişiler tarafından yapılması gereken, ince işçilik gerektiren işlerdir. Arnavutköy çatı ustası ekibimiz ile birlikte yüksek kalite çatı aktarma hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Çatı Tadilatı

Çatı tadilatı, her zaman olmasa da genellikle mantolama işlemi ile birlikte yapılan bir uygulamadır. Çatı tadilatından önce tüm detaylar (çatı iskeleleti, su dereleri vb.) alanında uzman şirketler aracılığıyla gelen personeller tarafından kontrol edilmeli, tüm ihtiyaçlar belirlenmelidir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda eğer çatının tadilata uygun olduğu düşünülürse çatı tadilatı işleminin yapılmasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Ancak çatının durumu tadilat ile düzelmeyecek gibiyse yeni bir çatı yapılması uzun vadede çok daha sağlıklı olacaktır. Aksi halde çatı kaynaklı şikayetler giderilmeyecek ve aynı sorunlar yaşanmaya devam edecektir.

Çatı eksper işlemlerinizi Arnavutköy çatı ustası ekibinin uzman personeline bırakın ve olası problemlerin önüne şimdiden geçin. Bizimle iletişime geçerek müşteri memnuniyeti esas alan ilkemizle, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin ayrıcalığını siz de yaşayın.

Phone icon
Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
WhatsApp icon
Whatsapp'tan Yazın