Ataşehir Çatı Ustası

Başakşehir Çatı Ustası

Genel olarak halk kültürümüzde her ailenin bir çatı altında toplanmasının ehemmiyeti vardır. İşimizde ilerken bu kültürümüzü misyonumuz haline getirerek bir ailenin huzuru kadar işimize önem vererek yol kat etmekteyiz. Çatı bir binanın ana koruyucu elemanlarından biri ve en önemlisidir. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve uygulama işçiliği ise bu koruyuculuk ve sağlamlıkta başrolü almaktadır.

Kar, yağmur, buzlanma, su birikintisi derken iç ve dış ortamların fiziksel koşulları sebebiyle konutlarda atmosfer olaylarından en çok etkilenen, yıpranma payı en yüksek olan ve onarıma en çok ihtiyaç duyulan yapılardır. Bu konuda çatı tamiri, onarımı ve çatı aktarma işlemleri de profesyonellik isteyen bir gereksinim haline geliyor. Kiremitlerin kontrolü, kiremit kaplarının tamiri, çatı taşıyıcı güçlendirme uygulaması ve su izolasyon örtü değişimi gibi çatı aktarma uygulamasının her aşamasında hız, kalite, estetik ve ekonomik fiyatlar ile hizmet vermek firma olarak öncelikli amaçlarımız arasındadır.

Yapılan araştırmalar doğrultusunda binalarda çatılardan kaynaklanan ısı kaybı %20 ile %25 arasındadır. Bu oran kullanılan çatı malzemesine, modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peki bu ısı kaybının önüne nasıl geçilir? Bu sorunun güvenli yanıtlarından biri olarak firmamızın çatı yalıtım ve çatı izolasyon hizmetlerimizden yararlanıp ısı kaybının önüne geçebilir bütçenizi korurken aynı zamanda soğutma sistemleri ile de tüketilen enerjinin daireniz içerisinde kalmasını sağlayarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yalıtım ve izolasyon uygulamamız sonrasında binada mevcut ise terleme ve küf sorunundan tamamen kurtulabilir veya bu durumu engelleyebilirsiniz.

Ataşehir çatı ustalığı bünyesinde alanında deneyim ve tecrübesiyle kendini kanıtlamış, titizlikle çalışan çatı ustalarımız sayesinde belirlenen uygulama sahası içerisinde detaylı incelemeler yaparak uygun fiyat yüksek kalite standartlarımızla çatı tamiri ve tadilatı, çatı izolasyonu, çatı yalıtımı ayrıca çatı aktarma işlemlerini güvenle gerçekleştirip tüm bu işlemler sonrasında konforlu bir yaşam alanı oluşturma ve kaliteli ham maddelerimiz ile de uzun yıllar sağlamlık garantisi veriyoruz.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için birebir görüşme sağlayıp alternatif seçenekler ile hizmet kalitemizi ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini maksimuma çıkarmayı hedefliyoruz.

Phone icon
Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
WhatsApp icon
Whatsapp'tan Yazın