Başakşehir Çatı Ustası

Başakşehir Çatı Ustası

Binalarımızın en önemli bileşenlerinden bir tanesi de çatılardır. Bu sebeple çatıların yapım ve tamir işlemlerinin profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir. Uzunlar Çatı olarak bizimle iletişime geçtikten sonra binanızın bulunduğu tere gelip isteklerinizi alıyor ve gerekli incelemelerden sonra size bilgi ve fiyat teklifimizi veriyoruz. Bu hizmetimiz ÜCRETSİZ KEŞİF kapsamındadır.

Çatı konusunda tüm herşeyi yapmaktayız ve Başakşehir çatı ustası hizmetine de ihtiyaç duyduğunuzda sizlere bir telefon kadar yakınız. Ücretsiz keşif hizmetimiz sonrasında fiyatta ve zamanda anlaştıktan sonra belirlenen gün ve saatte gelip malzemeleri yerleştirdikten sonra işlemlere başlıyoruz. Hava koşullarına göre; çatı yapımı, çatı onarımı, çatı izolasyon, çatı temizliği ve diğer çatı işlemlerinizi söz verdiğimiz günde bitirmekteyiz.

15 yıldır Başakşehir çatı ustası ihtiyaçlarınızda güvendiğiniz firmalar arasında olmaktan memnuniyet duymaktayız. Sizlerde diğer memnun müşterilerimiz arasına katılmak için çatı ustası ihtiyacınız olduğunda sitemizde bulunan hızlı arama butonu veya whatsapp butonundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çatı Yaptırırken ve Çatı Tamir Ettirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İlk olarak seçilen firmanın güvenirliliği ve tecrübesi önemlidir. Referansları varsa çok daha iyidir. Eğer çatı ustalarınız işlerinin ehli değilse aynı hizmeti kısa zaman sonra tekrar almak zorunda kalabilmektesiniz.
  • İkinci olarak çatı işlemlerinde kullanılacak malzeme kalitesine karar vermek önemlidir. Seçtiğiniz çatı ustalarınız alanında uzman kişiler ise sizleri bu konuda bilgilendirip yönlendireceklerdir. Kullanılan malzeme kalitesi iyi değilse kısa süre sonra akmalar damlamalar ve enerji kayıpları ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Uzunlar Çatı olarak alanında uzmanlaşmış çatı ustalarımız haftanın her günü hizmet vermektedir. Başakşehir’in tüm mahallelerine çatı ustası hizmeti vemekteyiz. Arayın bilgi ve fiyat alın.

Çatı Hizmetlerimizden Bazıları

  • Çatı yenileme, çatı yükseltme, çatı tadilatı ve çatı oluk temizliği,
  • Temel bohçalama, membran çatı, lambiri uygulama ve pergola çatı,
  • Ahşap çatı, kiremit çatı, ondüline çatı, shingle çatı ve ethernit çatı,
  • Teras kapama, balkon üzeri kapama, çatı izolasyonu ve sandviç panel ve diğer tüm çatı hizmetleri.
Phone icon
Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
WhatsApp icon
Whatsapp'tan Yazın