Bayrampaşa Çatı Ustası

Bayrampaşa Çatı Ustası

Binanızın çatısını yaptıracaksınız ya da tamir ettireceksiniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız yazımızı okuyun. İlk olarak Bayrampaşa çatı ustası hizmeti işlemleri için uzun yıllar çatı işi yapmış Uzunlar Çatı firmasını çağırıp ÜCRETSİZ KEŞİF yaptırarak bilgi ve fiyat alınız. Fiyatın içinde kullanacağımız malzemeler de dahil olacaktır ve malzemeler sizin istediğiniz kalitede olacağınızdan işin sonunda memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Ücretsiz keşif sonrası fiyatta anlaştıktan sonra ön ödeme alıp sözleşme imzaladıktan sonra belirlenen gün ve saatte gelip çatı işinizi yapmaya başlıyoruz. Çatı yapımı ya da çatı tamiri sırasında sizin ek istekleriniz olmadığı takdirde ek ücretler çıkarmamaktayız.

Çatı İşlemleri Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Çatı yapımı, çatı tamiri, çatı aktarma, çatı oluk temizleme ya da çatı izolasyonu olsun; yapacağınız ilk işlem tecrübeli firmalarla çalışmaktır. Tecrübeli çatı ustaları çatınızla ilgili sizlere ayrıntılı bilgi vereceği gibi binanızın konumuna ve şekline göre neler yapılması gerektiğini de sizlere ayrıntılı olarak anlatacaklardır. Aynı hizmeti tekrar tekrar almamak için ve evinizde binanızda akma, damlama ve yalıtım sorunları yaşamamak için tecrübeli çatı ustaları ile çalışılmalıdır.
  • Son olarak çatı işinizde kaliteli malzeme kullanılmalıdır ki kısa süre sonra çatınızda bozulmalar meydana gelmesin. Burada önemli faktör Uzunlar Çatı gibi köklü bir firma ile çalışmaktır. Neden derseniz size kullanılacak malzemenin kalitesinden tutunda çatı yapımı sırasında yapılacak işlemlere kadar bilgi vereceklerdir. En önemlisi de sözleşme yaparak işe başlanmalıdır.

Uzunlar çatı olarak yaptığımız Bayrampaşa çatı ustası hizmetlerine sözleşme yaparak başlamamız bizi tercih etmeniz için artı bir durumdur. Bizlere ulaştığınız andan itibaren her aşamada sizi bilgilendirerek hava koşullarının uygun gitmesi durumunda söz verdiğimiz günde çatınızı sizlere teslim etmekteyiz. Bazı durumlarda hava koşullarına göre aksamalar olsa da çatı tamiri ya da çatı yapımı işlemlerimizi söz verdiğimiz zamanda teslim etmeye özen gösteriyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerin arkasında olup çıkabilecek olumsuz durumlarda da gerekli hizmetleri vermekteyiz. Bizlere yaptırdığınız çatıyı uzun yıllar huzur içinde kullanacağınızdan şüpheniz olmasın.

Verdiğimiz Çatı Hizmetlerinden Bazıları

  • Çatı tadilatı, çatı yükseltme, çatı yenileme ve çatı oluk temizliği,
  • Temel bohçalama, pergola çatı, lambiri uygulama ve membran çatı,
  • Ondüline çatı, ahşap çatı, kiremit çatı, shingle çatı ve ethernit çatı,
  • Sandviç panel, balkon üzeri kapama, çatı izolasyonu ve teras kapama olmak üzere tüm çatı uygulamalarını yapmaktayız.
Phone icon
Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
WhatsApp icon
Whatsapp'tan Yazın