Beylikdüzü Çatı Ustası

Beylikdüzü Çatı Ustası

Uzunlar Çatı Firması olarak “İstanbul’da Çatı Bizim İşimiz” sloganıyla çıktığımız bu yolda 15 yıllık tecrübelerimizi artırmayı sürdürürken aynı zamanda hizmet alanlarımızda ve bölgelerimizde de genişlemeye gidiyoruz. Uzman kadromuz Beylikdüzü çatı ustası adı altında çalışmaya, onarılmadık ve güncellenmedik çatı bırakmamaya devam ediyor. Her türlü çatı tamiri, çatı onarımı ve bakımı, çatı yenileme, çatı aktarma ve kaplamanın yanı sıra konutlar, kafeler, resmi ve özel binaların her türlü çatı sistemlerinde profesyonellik, kalite ve uzun ömürlülük garantisi sunan çatı seçimlerinizde uzman bir firmadır.

Membran Çatı

Beylikdüzü konum itibariyle denize kıyısı olan bölgelerimizdendir. Avantajları kadar dezavantajlarada sahip olması Beylikdüzü Çatı Ustası müşterilerinin kabusu olmaktan çıktı. Bölgenin içerdiği nem sebebiyle oluşan çatı deformasyonu membran çatı uygulama sistemi ve ustalarımızın profesyonelliği ile birleşerek kaliteli, konforlu bir yaşam garantisine sahip olabilirsiniz. Membran çatı ısı ve su yalıtım malzemeleri ile uygulanan yalıtım sistemidir. Su ve neme karşı binalardaki koruyuculuğu ise oldukça yüksektir.

Onduline Çatı

Firmamızın yine hızlı ve kaliteli uygulamalarından birtanesi de Onduline çatı uygulamasıdır. Yalıtım ve yutuculuk özelliği ile her türlü iklime uyum gösterirken,Beylikdüzü çatı ustalarımızın titiz çalışması sayesinde de ses geçirgenliğinide en aza indiren ve paslanma yapmayan bir üründür. Binalarda, müştemilat, kulübe, garaj, bahçe sundurmaları, bahçe çardak ve kamelyalarında kullanıma uygun hafif, kaliteli, kullanışlı bir çatı uygulamasıdır.

Pergola Çatı

Yarı açık alan konforu için tasarlanmış açılıp kapanabilen, güneş ve yağmurdan koruyan tente sistemidir. Beylikdüzü binaları kadar kafe ve kış bahçelerinin çatı uygulamalarında veranda ve balkonlarda da uzman kadromuz ile hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

Sizde Beylikdüzü sakinlerindenseniz; her türlü çatı işlemlerinizde uzman kadro ve kaliteli malzemeye uygun fiyat arıyorsanız Uzunlar Çatı firması bünyesinde yer alan Beylikdüzü Çatı Ustaları ile iletişime geçebilir profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Konutlarınızı çatı işlemleriyle korurken bizi seçtiğiniz için ekonominizi ve kaliteli malzemelerimiz sayesinde de sağlığınızı korumaya alacaksınız. Ücretsiz keşif ve daha birçok avantajdan yararlanmak için iletişime geçebilir veya web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Phone icon
Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
WhatsApp icon
Whatsapp'tan Yazın