Büyükçekmece Çatı Ustası

Büyükçekmece Çatı Ustası

2005 yılından beri hizmet sunmakta olan Uzunlar çatı firmamız İstanbul’da çatı ustalığı alanında oldukça yol kat etmiş firmalar arasında bulunmaktadır. Kaliteli malzeme, titiz işçilik ile yüksek memnuniyet sunan firmamız İstanbul’ un çeşitli bölgelerinde çatı ustası olarak profesyonellik çerçevesinde ki çalışmalarını sürdürmektedir. Diğer bölgelerimizde olduğu gibi Büyükçekmece çatı ustası kadrosu da alanında uzman, titizlikle çalışan hızlı ve yine piyasa karşılaştırmalarında en uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Uzunlar Çatı firması bünyesinde yer alan Büyükçekmece çatı ustası iklim şartlarından dolayı binanın dış kabuk elemanı olan çatının iç ve dış hasarlarına karşın çatı onarımı, çatı tamiri, çatı yalıtım ve izolasyonu, çatı aktarma ve çatı oluk temizliği gibi temel çatı uygulamarı yapılmakta bunlara ek olarak günümüz konfor düzeyi ve şartlarında teknolojik hizmetler sunmaktanda geri durmamaktadır. Yalnızca konut çatıları değil kafeler ve ek binaların ( müştemilat, garaj, veranda, balkon, çardak, kamelya vb.) her türlü çatı işlemlerini gerçekleştirmektedir.

AHŞAP ÇATI

Ahşap çatı konutlarda estetik açıdan en çok memnuniyet kazanan çatı yapılarından biridir. Fakat estetikliğin verdiği görsel hazzın aksine uygulamasında yapılan hatalar ile yine en çok tercihinden kaçınılan çatı malzemesidir. Büyükçekmece çatı ustası olarak bizler hem estetikliği hemde kullanımın da garanti sunduğumuz ahşap çatı uygulamasında kullandığımız ağaçların özelleği ile yazın sıcağından kışın soğuğundan korunmayı amaçlamaktadır. Uygulamamız öncelikli olarak çatının uygulanacağı bölgenin iklimine göre oluşturulan mühendislik hesapları ile proje dahilinde çalışmalara başlanır.

SUNDURMA ÇATI

Büyükçekmece çatı ustası lokasyonu olarak evinizde şık bir yaşam alanı oluşturacak dış mekan ve yapılarda uzun ömürlü hizmet vermekteyiz. Çok amaçlı kullanım olanağı sağlayan sundurma çatı sistemi belirtilen uygulama sahasında keşif yapılır ve sundurma seçimi aşamalarının hemen ardından hazırlanan proje sınırlarında estetik, kaliteli ve konforlu özellikler ile tasarlanmış olan sundurma çatı teslimi gerçekleştirilir.

Detaylı bilgisini vermiş olduğumuz ahşap çatı ve sundurma çatı uygulamalarının yanı sıra kiremit çatı, Shingle çatı, Ethernit çatı sistemi uygulamarında da profesyonel çalışmalara imza atmaktayız.

Siz değerli iş ortaklarımıza alternatif hizmet seçeneklerimiz hakkında daha detaylı bilgi vermek için irtibat numaralarımızdan veya web sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Phone icon
Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
WhatsApp icon
Whatsapp'tan Yazın