Yapıların en hassas bölümlerini bilindiği üzere çatılar oluşturuyor ve her türlü olumsuzluğa karşı ilk etapta bu bölge binayı koruyor. Dolayısıyla belirli bir süre sonunda çatı kaplama gerekebilir ve böyle bir hizmet talebiniz bulunuyorsa şu an bulunduğunuz web sayfamız çok isabetli bir tercih olacaktır efendim. Çünkü uzun yıllardır bu tarz çalışmaları gayet başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz ve fiyatlarımız da oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken iletişim seçeneklerimiz üzerinden firmamıza ulaşmak ve uzman desteği istemek olacaktır. Daha sonra profesyonel ekibimiz öncelikle çalışma sahasında bir inceleme gerçekleştiriyor ve çatının onarımı sırasında ihtiyaç duyulacak malzeme ile hangi tarzda bir onarım gerektiği noktasında çeşitli tespitler yapıyor..

Çatı Bakımı Bizim İşimiz

İzin verirseniz bu noktada çok küçük bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Çatı bakımı gibi bir çalışmada tercih edeceğiniz firmanın çok büyük önemi bulunuyor. Çünkü eğer bu alanda yeterli deneyimi yoksa ve gerekli alt yapı ekipmanına sahip değilse projenin yeterli düzeyde verimli olması mümkün olmayacaktır. Dolayısıyla gerek bu alanda profesyonel alt yapısı gerekse bilgi birikimi ve deneyimi ile firmamızın tercih edilmesinde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. İsterseniz bu noktadan itibaren çalışma detaylarınız hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışalım.

  • Kiremit tuğlalardan oluşan üst kısım çatı aktarma
  • Çatı konstrüksiyonunda onarım çalışmaları (ahşap değişimi)
  • Baca bakımı ve onarımı
  • Çatı izolasyonu
  • Sandviç panel çatı kurulumu (İsteğe göre)

Şeklinde bir özetleme yapılması mümkündür.

Sandviç Panel Çatı İle Eski Çatınızı Değiştirebiliriz

Geleneksel çatı modellerinin yerini almaya başlayan sandviç panel çatı eski çatı sistemine göre çok daha kolay bir kuruluma sahip ve oldukça uzun ömürlü. Dolayısıyla çatı kaplama çalışmalarına harcanacak maliyeti hesapladığınızda pekâlâ bu yenilikçi yaklaşımı tercih edebilirsiniz. Ayrıca firmamız çok yönlü bir hizmet anlayışına sahip olduğu için benzer pek çok çalışmayı büyük bir başarıyla gerçekleştirdiğini lütfen unutmayınız. Sözgelimi teras kapama işlemi ve çatı izolasyonu gibi yakıt tasarrufu ve sızdırmazlık bakımından mükemmel sonuçları olan uygulamaları firmamızdan talep edebilirsiniz. Başta çatı kaplama olmak üzere en güncel fiyatları almak ve firmamızın avantajlı hizmetlerinden yararlanmak için lütfen telefonlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Çeşitli ödeme kolaylıklarının sağlandığı tüm hizmetlerimiz ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyarız efendim. Esen kalınız

ÇALIŞMALARIMIZDAN FOTOĞRAFLAR