Sandviç Panel Ustası

Sandviç paneller pratik kuruluma sahip olduğu kadar kullanışlı ve kalitelidir. İki saç arasında kullanılan poliüretan izolasyon sağlamaktadır. Dış cepheye uygulanan sandviç paneller dış cepheye uygulanırsa sıva ve boya istememektedir. Yapısı itibariyle pratik kaplama imkanı sunmaktadır. Sandviç panel ustası ihtiyaçlarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Sandviç panellerin diğer bir artı özelliği de iç mekanlarda oda ayırma işlemi yapacağınız zaman kullanılabilmektedir. İç mekanlarda da kullanılırken ekonomik özelliklerinin yanında kullanışlı özelliklere sahiptirler.

Kaliteli işçilik olmadan sandviç paneller istenilen kalitede izolasyon imkanı sunmazlar. Bu konuda deneyimli ustalarımız sizlere pek çok çözüm önerisi sunacaklardır. Çatılarda kullanılan panellerin yanı sıra prefabrikte de kullanılan panellerde firmamızın uzmanlık alanlarındandır.

Bizden Bilgi ve Fiyat Almadan Karar Vermeyin

Çatı kaplama ve teras kapatma işlemlerinde beton vb masraflara girmeden sandviç panel kullanmak kaliteli hesaplı olacak profesyonel bir seçimdir. Yılın her zamanı hizmet veren sandviç panel ustalarımız randevu usulü çalışmaktadır. Panel kaplama işleriniz için hızlı arama butonundan bizi aramanız yeterlidir. Sizlerin müsait olduğu bir zamanda ekspertiz ekibimiz panelin uygulanacağı binaya gelmektedir. Yapılan inceleme sonucunda ustalarımız en uygun yöntemi belirleyerek sizlere uygun maliyetler çıkarmaktadır. Firmamız hava şartlarına haftanın her günü hizmet vermektedir.

Zaman geçtikçe yapı maliyetleri artmaktadır. Bu durum pratik çözüm seçeneklerini gündeme getirmektedir. Beton, demir ve uzun zaman alan ustalık isteyen kapatma işlemlerinde sandviç panel, günümüzde tercih edilen en pratik seçeneklerdendir. Ayrıca çatı yapımlarında da bu paneller pratik ve ekonomik olmaktadır. Beton atma, demir atma ve ziftleme gibi işlemlere gerek kalmadan sandviç panelleri çatı tasarımlarında kullanabilirsiniz.

Pratik Çözümler Sunmaktayız

Firmamız bünyesinde bulundurduğu deneyimli sandviç panel ustası kaliteli çözüm önerilerini hizmetinize sunmaktadır. Profesyonel işçilikle çatı yapımlarında nem ve ısı izolasyon konusunda harika tasarımlar ortaya koyulmaktadır.

ÇALIŞMALARIMIZDAN FOTOĞRAFLAR