Sarıyer Çatı Ustası

Her insan işlemleri işin ustasına yaptırmak ister. Biz firma olarak 15 yıllık tecrübemizle Sarıyer çatı ustası olarak profesyonel hizmet vermekteyiz.

Çatılar evlerin önemli yerlerinden bir tanesidir ki bundan dolayı çatı yapımı, çatı bakımı ve çatı onarımı konusunda kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Çatılarınızda kullanılan malzeme kalitesiz olduğunda çok geçmeden aynı hizmeti tekrar almak zorunda kalabilmektesiniz. Diğer bir konu ise kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun tecrübeli çatı ustası tarafından kullanılmadıkça istenen performansı vermeyebilir. Seçtiğiniz çatı ustaları alanında uzman olmalıdır.

Çatı tamiri ihtiyacı pek çok sebeple ortaya çıkabilir. Tamir ihtiyacı uzun süre ihmal edilmiş çatılarda çok daha fazla olabilmektedir. Bunlar arasında çatı izolasyonu, çatı örtüsü, baca ve baca diplerinde oluşan hasarlar gösterilebilmektedir.

Çatı tamiri yapılırken pek çok konuya dikkat edilmeli ve belli aşamalar takip edilerek sorunlara çözüm bulunmalıdır. İlk olarak çatı örtüsünün altında bulunan çatı iskeletine bakılıp kontrol edilmelidir. Metal çatı ise paslanma ve yıpranma durumuna, ahşaptan yapılmış ise çürümesine bakılıp bir proje çizilmelidir. Bu tür sorunlar işin uzmanı olmayanlar tarafından bir bakışta görülmeyebilir. Bundan dolayıdır ki iyi bir çatı ustası tarafından gerekli incelemeler yapılıp sonraki kısımlara geçilmeli ve hiçbir detay atlanmadan aşama aşama tespitler yapılmalıdır.

Sarıyer ve çevre ilçelerde çatı ustası hizmetlerimiz sizlere bir telefon kadar yakındır. Çatınızda ortaya çıkan sorunlar ile ilgili bilgi ve fiyat teklifleri almak için hızlı arama ya da whatsapp butonlarına tıklamanız yeterlidir.

Phone icon
Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
WhatsApp icon
Whatsapp'tan Yazın