Çatalca Çatı Ustası

Çatalca Çatı Ustası

Çatılar binamızın ve evlerimizin yağmur, kar veya sıcaklıklardan korunması için sağlam yapılması gereken önemli yapılardan bir tanesidir. Bundan dolayı çatı yapımı ya da çatı tamiri ihtiyaçlarımızda tecrübeli çatı ustalarından hizmet almak önem arz eder.

Çatalca çatı ustası arayışlarınızda 15 yıllık bir tecrübeye sahip Uzunlar Çatı en fazla tercih edilen firmalar arasında gösterilmektedir. Bizi aradıktan sonra çatı işleminin yapılacağı adrese gelip yerinde ÜCRETSİZ KEŞİF yaparak fiyat ve bilgi veriyoruz. Çatı işlemleri sırasında kullanılacak malzemenin türü ve hava şartlarına göre kaç günde tamamlanacağı gibi konularda sizi aydınlattıktan sonra belirlenen gün ve zamanda gelip işlemlere başlıyor ve söz verdiğimiz zamanda da teslim ediyoruz.

Verdiğimiz Hizmetlerimiz

  • Çatı tamiri, çatı izolasyonu, çatı temizliği, çatı kaplama, çelik çatı yapımı çatı aktarma, çatı tadilatı, çatı yenileme ve diğer tüm çatı uygulamaları.
  • Çatı türleri; teras kapama, sandviç panel, ahşap çatı, kiremit çatı, shingle çatı, ethernit çatı, ondüline çatı, membran çatı, pergola çatı ve diğer tüm çatı türlerini yapmaktayız.
  • Balkon üzeri kapama, çatı oluk temizliği, temel bohçalama ve çatı yükseltme hizmetlerimiz arasındadır.

Hem zamandan hem paradan tasarruf etmek için çatılarınızı profesyonel çatı ustalarına emanet ediniz. Çünkü tecrübesiz çatı ustaları tarafından yapılan işlemlerin kısa süre sonra tekrar yapılması riski doğmaktadır. Doğru şekilde yapılmayan çatılar zaman içinde hava şartlarından çabuk etkilenip yüksek ısı kayıpları yanında kar ve yağmur gibi durumlarda akmalar yapacaktır.

Ev ve işyerlerinizin çatılarını yaptırmak ya da tamir ettirmek istediğinizde uzman kadromuz ve tecrübeli ustalarımızla İstanbul’un her yerinde hizmet vermekteyiz. Alacağınız çatı hizmeti her ne olursa olsun o alanda uzmanımız mevcuttur. Uzunlar Çatı olarak yıllardır pek çok memnun müşterimiz olmuştur.

Sizlerde Çatalca çatı ustası arayışlarınızda yukarıdaki hizmetlerden herhangi birini almak istiyorsanız hızlı arama butonundan ya da whatsapp butonundan bizlere ulaşarak bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Haftanın her günü 7/24 telefonlarımız açık bulunmakta ve hava şartlarının uygun olduğu her zaman hizmet vermekteyiz.

Phone icon
Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
WhatsApp icon
Whatsapp'tan Yazın