Eyüp Çatı Ustası

Eyüp Çatı Ustası

Günümüzde çetin kış şartlarında evlerimizi ısıtmak en büyük problemlerden biri olabiliyor. Bunun için de dış cephelere yapılan izolasyonlar büyük önem taşıyor. Uzunlar Çatı Ustası hizmetimiz ile 15 yıllık bilgi ve birikimimizi sizlere sunmaktayız.

İstanbul’da pek çok semtte faaliyet ve çalışmalar yaptığımız gibi Çatı Ustası hizmetimiz ile Eyüp ilçemizde de sizlere hizmet vermekteyiz. Dışarıda ki soğuk havanın içeri girmesini engellemek için tercih edilen çatı yapım işleri konusunda uzman ekibimiz ile sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

15 yıllık deneyimimiz ile sizlere çatı sektöründe faaliyet gösteren lider bir firma olarak hizmet veriyoruz. Özellikle İstanbul’un pek çok semtinde tamamladığımız projeler olduğu gibi 2020 çatı ustası ve 2021 yılı çatı ustası kategorilerinde aranan firmalardan biri olmanın onurunu yaşıyoruz.

İSTANBUL EYÜP İLÇESİNDE HİZMETİNİZDEYİZ

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız Eyüp ilçesinde birçok çatı onarımı projesini tamamlamıştır. Coğrafi konumu itibariyle İstanbul, Eyüp ilçesinde bulunan çatıların su yalıtımı olmak zorundadır.

Bu nedenledir ki, çatılarda bulunan kiremitler, oluk ve çatı pencereleri hava koşullarından da kaynaklı olmakla birlikte hasar almakta ve tamir ihtiyacı gerekmektedir.

Çatıda yer alan kiremitlerin tekrar döşeme çalışmalarının yapılabilmesi adına, alanda bulunan merteklerin üzerine kiremit altı tahtası ismi verilen destek tahtalarının çakılması ve üzerine ise su geçirmez özelliğe sahip olan bitümlü membran örtü serilmesi, yoğun yağışlı havalarda dahi suyun içeriye sızmasına engel olmaktadır.

PROFESYONEL HİZMETLER SUNUYORUZ

Çatılarımızda bulunan ana taşıyıcı parçalar, hasar gördüğünde ise su ile temas etmesinin ardından çürüme sürecine girer. Firmamız bu tür durumlarda sorun tespit çalışmaları yürütür. Eyüp ilçemizde ki bu ve benzeri çatı sorunlarında Uzunlar Çatı Ustası hizmetimiz ile sizlere 0549 166 60 60 telefonu ile destek sunuyoruz.

Sizin de çatı izolasyon, çatı tamir gibi konularda ihtiyaçlarınız bulunuyorsa Eyüp’de Çatı Ustası arıyorsanız, profesyonel eğitimli ustalarımız ile sizlere en mükemmel çatı ustası hizmeti vermek adına bir telefon kadar yakınız.

ÇATI BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİYLE 7/24 YANINIZDA!

İstanbul Eyüp ilçesinde Çatı Ustası ihtiyaçlarınız da, çatı projelerinizin en hızlı şekilde çözüme kavuşması için hızlı çalışmalar yürütüyoruz.

Hali hazırda yer alan çatınızı denetliyor, inceliyor, analiz ediyor ve çatı hasar ve inceleme raporu oluşturmamızın ardından İstanbul Çatı İzolasyon ve Çatı tamir ustası olarak en doğru çözümleri sizlerle paylaşarak uyguluyoruz.

İstanbul Eyüp İlçesi, Çatı yapım, Çatı Onarım, Çatı Bakım ve yapım işlerinde Uzunlar Çatı Ustası hizmetimiz ile çatılarınızı artık size sorun olmaktan çıkarıyor, her türlü bakım ve onarım çalışmalarını en hızlı şekilde yürütüyoruz.

Uzunlar Çatı Ustası hizmetimiz de, çatınıza gerekli analizler yapıldıktan sonra kaliteli malzeme, ekonomik ve en uygun olan uygulama, işçilik fiyatlarını sizlere sunuyoruz.

İşinizi teslim aldıktan sonra söz verdiğimiz tarihlerde teslim ederek sizlerin de memnuniyetinizi gözetiyoruz. Tüm bu verdiğimiz hizmetlere 7/24 en uygun fiyatlar ve profesyonel işçilik ile 0549 166 60 60 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Phone icon
Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
WhatsApp icon
Whatsapp'tan Yazın